کلینیک زخم مشهد

با توفیقات الهی و حمایت همکاران ارجمند کلینیک تخصصی درمان زخم مرهم اندیشه سلامت در شهر مشهد افتتاح گردید .در کلینیک درمان زخم مشهد به صورت تخصصی به درمان زخم بستر و درمان زخم دیابتی پرداخته می شود. 

این کلینیک با بهره گیری از تیم تخصصی درمان زخم شامل پزشک، پرستار و کارشناس بین المللی درمان زخم آماده خدمت رسانی به بیماران محترم می‌باشد. همواره سعی بر این بوده است تا از بهترین متد و روش های روز دنیا و استفاده از پانسمان های نوین در درمان زخم بیماران بهره ببریم .

در این مرکز انواع خدمات تخصصی برای درمان انواع زخم شامل زخم بستر، زخم پای دیابتی و سوختگی، زخم های جراحی، زخم های ناشی از تصادفات و سوانح و… به صورت سرپایی قابل ارائه می‌باشد.

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه کلینیک درمان زخم مرهم اندیشه سلامت از آخرین زخم های درمان شده، رضایت بیماران و پلن درمانی انجام شده، آگاهی یابید.

بیماران محترم می توانند برای خرید پانسمان زخم در مشهد با تلفن های شرکت مرهم اندیشه سلامت تماس حاصل فرمایند و یا به صورت حضوری به مرکز درمان زخم مشهد مراجعه نمایند.

همچنین در صفحه اینستاگرام ما به آدرس https://www.instagram.com/clinic.mas اطلاعات بسیار مفیدی در مورد بیماران و تصاویر انواع زخم قرار داده شده است.

کلینیک تخصصی درمان زخم در مشهد

درمان زخم گرافت

یکی از رایج ترین روش های درمان زخم، انجام گرافت پوستی است. در این روش معمولا از پوست خود بیمار برای پیوند بر روی محل زخم استفاده می‌شود. اما پس از برش پوست و برداشت گرافت، در محل دهنده گرافت زخم جدیدی ایجاد میشود که مشابه یک زخم باید با آن برخورد شود و درمان های لازم برای آن انجام شود. در این کلینیک تمامی خدمات مورد نیاز بیماران قبل و بعد از انجام گرافت قابل ارائه می باشد.

درمان زخم بستر مشهد

زخم بستر یا زخم فشاری یکی از رایج ترین مشکلاتی است که سالمندان، افراد دچار ضایعه نخاعی و یا اکثر بیماران بستری در بیمارستان به آن دچار می شوند. از مهم ترین دلایل ایجاد زخم فشاری یا زخم بستر، مشکلات گردش خون، لاغری بیش از حد، استفاده از تخت یا تشک نامناسب، بیماری های زمینه ای و … است.

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات کامل درمورد زخم بستر به لینک زیر مراجعه فرمایید:

بیماران محترم می توانند جهت دریافت خدمات پرستاری و درمان زخم بستر مشهد به این کلینیک مراجعه کنند.

این مرکز توانسته است با استفاده از مجرب ترین کارشناسان و متخصصان زخم در سطح کشور رضایات بیماران و خانواده های آنان را بدست آورد. در ویدئو زیر تنها گوشه ای از ده ها بیمار درمان شده در این کلینیک می‌باشد.

درمان زخم دیابتی مشهد

دیابت یکی از مهم ترین بیماری هایی است امروزه جمعیت بسیار زیادی از افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند. دیابت یک بیماری پیشرونده است. معمولا در طی زمان بدتر می شود.  بیماران دیابتی معولا درگیر مشکلات و عوارض جانبی این بیماری می شوند و لازم است که به طور مرتب  با پزشک خود در ارتباط باشند.

از مهم ترین مشکلات این بیماری میتوان به مشکلات کلیوی، مشکلات بینایی، مشکلات قلبی، ریوی و عروقی و از همه مهم تر  عدم درمان هر گونه زخم و آسیب پوستی در بدن آنها مخصوصا ناحیه پا است.

ترمیم زخم دیابتی گاهی آنقدر طول می‌کشد که تبدیل به یک زخم مزمن می‌شود و یا دچار عفونت و یا نکروز می‌شود. به دلایل مختلف ممکن است این عفونت به سادگی درمان نشود و زخم وخیم تر شود. اگر هرچه زودتر بیمار به کلینیک های زخم مجاز و یا پزشک متخصص مراجعه نکند و درمان مناسب و تخصصی زخم دیابتی برای وی انجام نشود، ممکن است حتی زندگی بیمار به خطر بیفتد.

هچنین درمان زخم پای دیابتی هم در کلیک درمان زخم انجام می‌شود.

بیماران محترم ساکن مشهد لطفا جهت دریافت مشاوره و تعیین نوبت برای درمان زخم دیابتی مشهد با تلفن های واحد مراقبت از زخم مرهم اندیشه سلامت تماس حاصل فرمایند.

درمان زخم وریدی در مشهد

زخم عروقی یا وریدی یکی از رایج ترین زخم های اندام های تحتانی بدن است. این زخم ها در گروه زخم های مزمن طبقه بندی می‌شوند. زخم وریدی پا زمانی رخ می دهد که دریچه های یک طرفه رگ ها (دریچه های لانه کبوتری)، قادر به حفظ جریان خون به سمت قلب نیستند و از جریان خون در پاها به سمت عقب بازمی‌گردد. به این مشکل از جریان خون، نارسایی وریدی یا نارسایی رگ نیز گفته می شود.

اگرچه زخم های عروقی در هر یک از اندام های بدن ممکن است ایجاد شوند اما معمولا در ساق پا و پا که بیشتر تحت تاثیر گرانش زمین هستند، ایجاد می‌شوند.

میزان فراوانی این مشکل در زنان بین 1 تا 40 درصد و در مردان 1 تا 17 درصد گزارش شده است. البته این تفاوت می‌تواند به دلایلی مانند تفاوت در جامعه آماری، تفاوت در متد استفاده شده برای ارزیابی بیماران و تفاوت های جغرافیایی هم باشد.

عواملی مانند سابقه ابتلا به زخم در خانواده، میزان فعالیت بدنی (مخصوصا زمان ایستادن)، سابقه جراحی در ناحیه زانو و سابقه ترومبوز ورید عمقی deep venous thrombosis هم بر روی احتمال ایجاد زخم وریدی تاثیر گذار است.

زخم های عروقی باعث خشکی پوست، تغییر رنگ بافت و حتی خارش غیرعادی پوست استزخم های عروقی به 3 دسته زیر تقسیم می‌شوند:

 • زخم های وریدی پا
 • زخم های شریانی پا
 • زخم های وریدی- شریانی (مختلط)

درمان زخم عروقی پا بسیار گسترده است و لازم است تا بیمار هرچه سریع تر به پزشک و متخصص زخم مراجعه کند. عدم درمان به موقع ممکن است عوارض بسیار جدی برای بیمار ایجاد به وجود آورد و هزینه سنگینی به وی تحمیل کند.

درمان زخم با لیزر در مشهد

درمان انواع زخم بستر با لیزر سرد

درمان زخم دیابتی با لیزر کم توان

درمان زخم وریدی با لیزرسرد

مرهم اندیشه سلامت اولین و تنها مرکز درمان انواع زخم با استفاده از لیزر در خراسان رضوی توسط کارشناسان مجرب و آموزش دیده تحت نظارت پزشکان متخصص و با تجربه در زمینه درمان زخم

درمان زخم مرهم اندیشه سلامت واقع در شهر مشهد شامل :

 • درمان تخصصی زخم های پای دیابتی با هدف جلوگیری از گسترش زخم و قطع پا
 • مدیریت انواع زخم های عفونی و مزمن
 • درمان تخصصی انواع  زخم بستر و زخم های فشاری با گرید های مختلف
 • درمان تخصصی با انواع پانسمان های مدرن مدرن شامل هیدروژل، هیدروفایبر، ماتریس، هیدروفایبر، آلژینات و… همچنین پانسمان های عسل و نقره
 • درمان تخصصی با پودر هیالوگران
 • انجام انواع روش های آف لودینگ جهت برداشتن فشار ازمحل زخم با هدف افزایش سرعت ترمیم زخم و جلوگیری از وخامت زخم
 • درمان تخصصی زخم با روش فشار منفی یا وکیوم تراپی
 • انجام انواع دبریدمان زیر نظر متخصص بین المللی زخم
 • درمان انواع زخم سوختگی منطبق بر جدیدترین روش های روز علمی دنیا با حداقل درد ، سوزش و ناراحتی برای بیمار
 • مدیریت و محافظت از انواع استومی ها
 • فروش پانسمان زخم

 

تیم درمانی کلینیک زخم مشهد شامل بهترین کارشناسان و درمانگران زخم ایران

 

آقای دکتر قاسم حسینی اخوان

با بیش از 30 سال سابقه کار بالینی

علیرضا محمدیان
مدرک تخصصی زخم و استومی از انجمن جهانی (WCET) استرالیا

پرستار تخصصی زخم واستومی از دانشگاه علوم پزشکی ایران

مورد تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

خانم اکرم شبستری

کارشناس تخصصی انواع زخم حاد و مزمن، سوختگی و وکیوم تراپی

مدرک تخصصی زخم از جهاد دانشگاهی تهران

مدرس دوره های نظام پرستاری

آقای محسن حسینی

کارشناس زخم از جهاد دانشگاهی تهران

کارشناس تخصصی انواع زخم حاد و مزمن، سوختگی و وکیوم تراپی

آقای جواد نیرومند

کارشناس زخم از جهاد دانشگاهی تهران

کارشناس تخصصی انواع زخم حاد و مزمن، سوختگی و وکیوم تراپی

درمانگران کلینیک زخم مشهد

آدرس:

مشهد- خیابان ابن سینا – ابن سینا 3 – جنب پارک – ساختمان اویدنس – طبقه اول – واحد 4

شماره تماس جهت هماهنگی و نوبت دهی:

☎️ 09155057139

☎️ 09381108840

خدمات ارائه شده در کلینیک

شماره تماس جهت هماهنگی و نوبت دهی:

☎️  09154808042

☎️  09381108840

در شبکه های اجتماعی با ما همراه باشید...