sketch
sketch
مرهم اندیشه سلامت

درمان را
با احترام
تقدیم میکنیم

ما تمام نیازها بمنظور بهبودی زخم را با مطالعات و تجریبات تیم درمانی مرهم اندیشه سلامت یافته ایم و نیروی انسانی و ابزار آنرا برای درمان مهیا نموده ایم

feature image
work-activity
خدمات ما در زمینه درمان زخم

در "کلینیک درمان زخم مرهم اندیشه سلامت"، تعهد به ارائه خدمات با کیفیت و مراقبت جامع از بیماران، ما را به معتبرترین مرکز درمان زخم مشهد یا بهتر بگویم کلینیک درمان زخم مشهد تبدیل کرده است. علاوه بر اینکه هدف اصلی ما بهبود سلامت بیماران است، افتخار داریم که به عنوان نقطه اعتماد برای درمان زخم‌های شما شناخته شده‌ایم. کارشناسان و متخصصان زخم در این کلینیک زخم مرهم اندیشه مشهد، با استفاده از روش‌های بروز جهانی به درمان و بهبود بیماران با سرعت بیشتری می‌پردازند.

ارائه خدمات درمان و مدیریت زخم به بیش از 875 بیمار و مراجعه کننده از سراسر ایران و بیش از 4 کشور

sketch
about-us
خدمت ویژه

درمان ناتوانی جنسی با کمک
PRP و لیزردرمانی

لیزر و PRP هر کدام به تنهایی اثرات شگفت انگیزی در درمان ناتوانی جنسی دارند ، اما زمانی که این دو شیوه درمانی در کنار هم قرار میگیرند تاثیرات معجزه آسایی را به ارمغان می آورند ، مطالعات علمی و تحقیقات پزشکی بسیاری در اثبات این شیوه درمانی انجام شده است

shape

PRP

شیوه ای درمانی است که در آن از سلولهای بنیادی استفاده می شود.

shape

لیزردرمانی

در این روش درمانی ، از لیزر کم توان (LLLT) استفاده میشود

sketch
about-us
visitor
status
مرکز شفا رضویان ، ارائه دهنده خدمات درمانی در منزل

تجربه ای نو با تیمی متخصص

با وجود تیم دلسوز ، پیگیر و متبحری که داریم ، در منزل هم کنار شما هستیم و بهترین خدمات پرستاری را به شما ارائه مینمائیم.

600 +

خدمات در منزل

830 +

مراجع کننده به کلینیک

سوالات متداول

به مهمترین سوالاتی که از ما پرسیده شده است پاسخ داده ایم.

پانسمانهای نوین با حفظ رطوبت سر پایانه های عصبی ، از بروز درد جلوگیری میکند.

لیزرتراپی فرآیندی درمانی با هدف ارسال نور به داخل پوست ، عضله و استخوان است که مانند نور لامپ بدون عارضه و درد است.

پانسمان های نوین جنسی مشابه بدن دارد و سیستم ایمنی بدن آنرا قبول کرده و با آن وارد تعامل می شود در صورتی که سیستم ایمنی بدن به مقابله با پانسمان های ساده و گاز میپردازد.

عمق نفوذ لایت تراپی نهایتا در پوست است ، در صورتی که لیزر تراپی عمق نفوذش تا استخوان می باشد.

قطع عضو علل زیادی دارد و نیاز به کارشناس ماهر دارد تا با تشخیص درست و با کمک ابزارهای تخصصی مورد نیاز ( وکیوم تراپی ، لیزر و .. ) از قطع عضو جلوگیری نماید.

پانسمان نقره ، نوعی پانسمان با خاصیت آنتی باکتریال و بدون عارضه می باشد ، از این رو بسیاری از شرکتها از ترکیب نقره با سایر پانسمان ها ( آلژینات ، فوم و .. ) پانسمان هایی موثر در کنترل عفونت زخم تولید می نمایند.

پانسمان عسل از گیاهانی مانند باکویت ، مانیوکا و ... که عسلی بدون قند منطبق با استانداردهای اروپا و استریل شده با اشعه گاما میباشد در صورتیکه عسل خوراکی هیچکدام از این ویژگی ها را ندارد.

بله ، کتاب و مطالعات بسیار زیادی درباره اثرگذاری این موضوع وجود دارد که ثابت میکند این شیوه درمانی در ترمیم عصب و بافت های مختلف موثر میباشد.